Kdo jsem a jak to začalo

      

Mé jméno je Eliška

Kakao mi pomohlo najít cestu k sobě, ke své živelnosti, k mé podstatě. K lásce a respektování svého těla a svého srdce. K uvědomění, že JÁ jsem bezpodmínečná láska, stejně jako kdokoliv jiný, na této Zemi. A že pouze můj vztah ke mně samotné formuje celý můj svět, jak ho vnímám, jaké se mi dějí věci a jak mé okolí vnímá mě.

A toto je pouze začátek mé kakaové cesty do srdce.

Už jako dítě jsem milovala čokoládu. Milovala jsem ji tak moc, že jsem nechtěla jíst nic jiného a dokonce jsem se jí jednou přejedla tak moc, až jsem se s ní přiotrávila. 

Od této doby jsem samozřejmě ušla dlouhou cestu. Dlouhou cestu plnou zkoušení a poznání. Od různých čokoládových cukrovinek, následného odmítání čokolády kvůli udržování štíhlé linie, objevením 100% kakaové hmoty, až k nalezení účinků rituálního kakaa. 

Cesta to byla dlouhá, ale stála za to. S rituálním kakaem jsem se setkala vlastně náhodou, když jsem byla nezaměstnaná, brouzdala jsem na youtube a hledala jsem nějaká zajímavá videa, abych se trochu vzdělala. Našla jsem obrovské množství informací a čím dál tím více jsem kakau propadala. Postupně jsem začala experimentovat s kakaem, s jeho druhy, velikostí dávek, časem podání a různými aktivitami během rituálu. 

Proto jsem se rozhodla šířit tuto medicínu ve světě plném chaosu, kde je potřeba opět najít spojení s přírodními živly v nás, s naší duší a životní energií, abychom mohli žít ve zdraví, lásce a harmonii.